Aktualności

Wellisair na wyposażeniu narciarskiej kadry narodowej w Finlandii

Wellisair_FB_Baner9_NordicTeam_SEPAir

Wellisair na wyposażeniu narciarskiej kadry narodowej w Finlandii

Z dumą informujemy, że główny dystrybutor urządzeń Wellisair w Finlandii, firma SEP Air, została sponsorem narodowej drużyny narciarskiej. Zespół wyposażony został w jednostki WADU-02, które zabezpieczą kadrę na nadchodzących zawodach. Niezależnie od miejsca i wyposażenia hoteli, zapewnią sportowcom wysokiej jakości oczyszczone powietrze, którego potrzebują. SEP Air oraz Fiński Związek Narciarski podpisały trzyletnią umowę o współpracy. Fińska drużyna narciarska jest jedną z najczęściej obserwowanych drużyn w Finlandii, a jej sukcesy i rozpoznawalność w mediach rośnie wykładniczo.

Umowa między obiema stronami ma na celu dostarczenie reprezentacji narodowej partii urządzeń do oczyszczania oraz dezynfekcji powietrza i powierzchni firmy Wellisair, w celu ochrony sportowców i reszty zespołu.

Prezes SEP Air – Sampo Holm zapewnia, że dzięki nawiązaniu współpracy zainteresowanie narciarstwem wśród członków zespołu jego firmy znacznie wzrosło i nie mogą się doczekać rozpoczęcia współpracy, a także składają życzenia sukcesów dla samych sportowców.

„Jest dla nas ważne, że technologia Wellisair umożliwia sportowcom przygotowanie się do zawodów w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Początkowa współpraca opiera się na synergii, która realnie może zwiększyć przewagę zespołu, podczas gdy integralność zdrowotna sportowców zostanie wzmocniona, zyskamy widoczność”
– mówi Holm 

„Konkurencja na międzynarodowych arenach jest niezwykle zacięta, a naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby sportowcy mieli zapewnione optymalne warunki. Dlatego podjęliśmy współpracę. Razem możemy zagwarantować najlepsze warunki, podczas których sportowcy przygotowują się do zawodów” – mówi dyrektor handlowy Związku Narciarskiego Jari-Pekka Jouppi.

 
Chcielibyśmy skorzystać z okazji i złożyć szczere gratulacje z powodu tego wydarzenia. Życzymy, aby współpraca stała się owocna dla fińskiej kadry w kombinacji norweskiej i aby nadal odnosili wiele sukcesów.