Zastosowanie

Zastosowanie

Wellisair to niezwykle wszechstronny produkt, który może być stosowany do oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni w wielu różnych sektorach. Wellisair eliminuje wirusy i bakterie, redukuje lotne związki organiczne (LZO), a także cząsteczki PM, co oznacza, że może być używany do wielu różnych celów:

Opieka zdrowotna

Przeprowadzono wiele testów na różnych patogenach w celu potwierdzenia skuteczności efektu dezynfekcji Wellisair, na przykład: - Wirus: rotawirus i syncytialny wirus oddechowy (RSV) - Bacteria Gram „+” - Bacteria Gram „-” Uzyskane wyniki wskazują na 90-99% współczynnik eliminacji, a Wellisair został specjalnie przetestowany w miejscach opieki zdrowotnej, takich jak poczekalnie, sale operacyjne, pogotowie ratunkowe, gabinety kosmetyczne, rezydencje, dentyści itp.

Przemysł spożywczy

Od początku cyklu produkcji żywności wymagane są oczyszczacze, aby wyeliminować LZO i zapachy pochodzące z farm, nawozów, zakładów przetwórczych lub pakujących itp. Wellisair redukuje około 95% formaldehydów, amoniaku i cząstek atmosferycznych pochodzących z tych działań w stosunkowo krótkim czasie.

Konserwacja żywności

Dzięki zaawansowanym procesom utleniania, Wellisair eliminuje obecne w powietrzu substancje takie jak etylen, który przyspiesza proces dojrzewania owoców i warzyw. Jednostka Wellisair zapewnia dłuższe przechowywanie żywności, a tym samym pozwala uniknąć ewentualnych strat ekonomicznych spowodowanych psuciem się żywności.

Laboratoria

W taki sam sposób, w jaki Wellisair jest optymalnym akcesorium do użytku w sektorze zdrowia, na przykład w klinikach analitycznych lub we wszelkich projektach badawczych dotyczących wirusów lub bakterii - można go również wykorzystać do stworzenia czystej i wolnej od zanieczyszczeń przestrzeni laboratoriów. Gwarantuje to optymalne środowisko, w którym można uzyskać dokładne wyniki testów.

Weterynaria

Weterynaria: w ośrodkach weterynaryjnych występuje wysokie stężenie mikroorganizmów, spowodowane nanoszenie tychże przez wszystkie odwiedzane zwierzęta. Dlatego włączenie urządzenia Wellisair w takich rodzajach ośrodków pomoże uniknąć wszelkich możliwych zakażeń między zwierzętami, jednocześnie utrzymując pomieszczenia wizyt zdezynfekowane.

Biura

Ludzie spędzają dużą część dnia w pracy, co oznacza, że umieszczenie jednostki Wellisair w biurach i centrach administracyjnych może zapewnić czyste środowisko pracy, wolne od alergenów, wirusów i bakterii, oferujące doskonałą jakość powietrza dla każdego.

Przestrzeń publiczna

Istnieje wiele przestrzeni, w których gromadzi się duża ilość ludzi: centra handlowe, kina, budynki administracji publicznej, poczekalnie czy siłownie. Wellisair może być używany do usuwania zapachów z szatni i utrzymywania powierzchni wolnych od alergenów i patogenów, zapewniając czystszą i przyjemniejszą przestrzeń.

Szkoły i przedszkola

Jednym z głównych miejsc, w których występuje wyższy wskaźnik zakażeń, są ośrodki edukacyjne, dlatego szczególnie konieczne jest utrzymanie sal lekcyjnych, łazienek i jadalni wolnych od patogennych mikroorganizmów i ewentualnych alergenów. Technologia Wellisair została przetestowana na wirusie Coxsackie, z 99% współczynnikiem eliminacji w ciągu zaledwie kilku godzin.

Oprócz tego, że jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, Wellisair jest również idealnym produktem do dezynfekcji, który może być stosowany w szkołach i przedszkolach, gdzie dzieci spędzają w zamkniętych pomieszczeniach dłuższy czas w ciągu dnia.

Transport

Transport publiczny zwykle oznacza małe zamknięte przestrzenie, przez które w ciągu jednego dnia przemieści się duża ilość mikroorganizmów, powodując koncentrację wielu nieprzyjemnych zapachów i LZO. Oznacza to, że utrzymanie tych obszarów w czystości i częstej dezynfekcji jest szczególnie ważne, aby zapewnić wszystkim przyjemną przestrzeń i uniknąć ewentualnych zakażeń.

Przykłady zastosowania

Dekontaminacja powietrza i powierzchni w gabinecie fizjoterapii.
Instalacja jednostki Wellisair w biurze. Montaż naścienny.
Dekontaminacja powietrza i powierzchni w gabinecie weterynaryjnym.
Dekontaminacja powietrza i powierzchni w biurze typu "open space".